Investuok   
Investuok Tapk fanu FACEBOOK'e   

Prenumeruojantiems žurnalą
"INVESTUOK" 2019-iems m.

(naujiems prenumeratoriams arba metams pratęsiantiems prenumeratą)

DOVANOJAME
2 SEMINARUS / WEBINARUS

+

NUO KITO SEZONO - NUO SAUSIO

PRENUMERATA BRANGS

Žurnalas prekyboje nuo sausio kainuos 5 Eur
Metinė 11-kos numerių žurnalo prenumerata brangs iki 29 Eur (dabar 19 Eur)

Be to, lapkritį užsakant kartu su žurnalu:

METINĖ VIDEO MOKYMŲ PRENUMERATA
„NT. AKCIJOS. SKOLINIMAS“ = 16 EUR

Tai 2 dalių, 30 min. video mokymai, 1 kartą per mėnesį, 9 mėnesius. Viso 9 paskaitos. Nuo sausio iki gruodžio išskyrus vasarą. Kiekvieną mėnesį, el.paštu atsiųsime nuorodą mokymų žiūrėjimui internete Jums patogiu metu.

KONFERENCIJA “INVESTUOK ŠEŠTADIENIS” = 40 EUR

Pagrindinė metuose – gruodžio, žurnalo “Investuok” organizuojama konferencija. 2018 12 01 Vilniuje + video įrašas internetu. 12 pranešėjų, 4 sesijos.

+ visi prenumeruojantys ar pratęsiantys prenumeratą 2018 m. lapkričio – gruodžio prenumeratos akcijos metu gauna 2 nemokamus INVESTUOK seminarus/webinarus (2019-iems metams).

Prenumeratos kaina lapkritį:

- Žurnalo „Investuok“ prenumeratos kaina 2019-iems m. (11 numerių + 2 seminarai/webinarai 2019 - iems m.) – 19 Eur (sutaupote 56 Eur: 11 numerių prekyboje nuo sausio kainuos 55 Eur – šį lapkritį prenumeratoriai moka net 36 Eur pigiau + dviejų „Investuok“ seminarų/webinarų kaina prenumeratoriams - 20 Eur).
- Kartu su metine video mokymų prenumerata “NT. Akcijos. Skolinimas” – 35 Eur Eur (sutaupote 70 Eur: viskas kas išvardinta aukščiau + lapkritį šie video mokymai prenumeratoriams kainuoja 16 Eurų t.y. 14 Eur pigiau).
- Kartu su individualių investuotojų konferencija “Investuok šeštadienis” - 59 Eur (sutaupote 76 Eur: prenumerata su dovanomis + įprasta konferencijos kaina keisis priklausomai nuo vietų užpildymo. Bilietai kainuoja nuo 45 Eur iki 90 Eur. Lapkritį pratęsiant “Investuok” prenumeratą konferencija kainuoja 40 Eur).
- Kartu su video mokymais ir konferencija – 75 Eur (sutaupote 90 Eur).

Pasiūlymas galioja iki lapkričio 30 d. prenumeruojantiems žurnalą „Investuok“ internetu mūsų el. parduotuvėje (“mygtukai” žemiau) arba tiesioginiu pavedimu.

Pirkti žurnalo prenumeratą dabar, internetu

75 €

19

11 žurnalo numerių
(07-08 mėn – 1 numeris)

  • 2 seminarai/webinarai
Sutaupote 56
Pirkti
135 €

59

11 žurnalo numerių
(07-08 mėn – 1 numeris)

  • 2 seminarai/webinarai
  • Individualių investuotojų konferencija “Investuok šeštadienis” (2018 12 01, Vilniuje + video įrašas)
Sutaupote 76
Pirkti
165 €

75

11 žurnalo numerių
(07-08 mėn – 1 numeris)

  • 2 seminarai/webinarai
  • Individualių investuotojų konferencija “Investuok šeštadienis” (2018 12 01, Vilniuje + video įrašas)
  • Metinė video mokymų prenumerata “NT. Akcijos. Skolinimas”
Sutaupote 90
Pirkti


Arba duomenys mokėjimui už prenumeratą tiesioginiu pavedimu:

Gavėjas: UAB Leidybos studija
Gavėjo (įmonės) kodas: 235515510
Sąskaitos numeris: LT50 3500 0100 0250 3673 (kopijuojant reikia ištrinti tarpelius)
Gavėjo bankas: UAB „Paysera LT“
Mokėjimo paskirtis – būtina nurodyti:
Investuok prenumerata + VM (jei kartu užsakote ir metinę video mokymų prenumeratą) + Konferencija (jei kartu perkate bilietą į gruodžio mėn. individualių investuotojų konferenciją „Investuok šeštadienis“), prenumeratoriaus vardas, pavardė, prenumeratos pristatymo adresas, pašto kodas ir miestas, tel. numeris ir el. pašto adresas.

Jei prenumerą užsako įmonė – gavę pavedimą, mokėjimo paskirtyje nurodytu el.paštu iš kart išsiųsime PVM sąskaitą-faktūrą.

Prenumeratos skyrius:

Tel.: 8 659 41020
El. paštas: prenumerata[eta]investuok.eu

Lapkričio žurnale Investuok nr. 11 (129) skaitykite:

Aktualija

Apniukusios Europos ekonominės perspektyvos

Senasis žemynas, 2017 m. gavęs trumpą atokvėpį nuo jį kamuojančių struktūrinių problemų, pastaraisiais mėnesiais vėl grįžta prie realybės – ekonomikos augimas lėtėja, o didžiausių bankų akcijos vėl nukritusios iki istorinių žemumų. Kokios priežastys lemia šias tendencijas ir kas Europos laukia ateityje?

Vertybinių popierių birža

Insaiderių prekybos strategija

Investuotojui padėti priimti sprendimus dėl akcijų sandorių gali vienas iš indikatorių – viešai skelbiama informacija apie kompanijos vadovų (insaiderių) sandorius. Tokie asmenys turi daugiausiai informacijos apie įmonės perspektyvas ir tuo pasinaudodami gali uždirbti daugiau iš įmonės akcijų.

Baltijos padangė niaukiasi

Vėl peržiūrime mūsų virtualių investuotojų Baltijos biržoje portfelius – šįkart dviejų mėnesių, vejantis vasaros pertrūkį. Baltijos padangė niaukiasi – visi mūsų investuotojai per šiuos du mėnesius patyrė nuostolių. Gera žinia ta, kad jie nesitraukia ir nori tęsti žaidimą net ir nepalankiomis sąlygomis.

Ką investuotojas gali suprasti iš bendrovės tinklalapio

Atrodytų, ką, be veiklos aprašo ir finansinių rezultatų, galima rasti bendrovės tinklalapyje, kas padėtų priimti sprendimą dėl investavimo? Bet ar sutiktumėte investuoti į transporto įmonę, kurios vairuotojai nesilaiko kelių eismo taisyklių?

Obligacijos

Meškų ausys obligacijų rinkoje ryškėja

Daugelis investuotojų didžiausią dėmesį kreipia į akcijų rinkas, nes tai yra turbūt žinomiausia finansinė priemonė. Tačiau akcijos nėra tokios įdomios ir svarbios, už jas kur kas svarbesnės, o neretai ir įdomesnės yra obligacijos. Kurios pastaraisiais metais siunčia labai įdomius signalus.

Viršelio tema

Šiandieniniai namai: maži, bet daug

Seniai praeitin nugarmėjo tie laikai, kai padvelkus laisvės vėjams lietuviai puolė statytis namus milžinus. Bet stebina pastarųjų kelerių metų tendencija: nuo 2010 m. namo plotas Vilniuje sumažėjo 30 %; užtat pastatoma ir parduodama vis daugiau. Ar tai reiškia, kad ir vilniečiai kraustosi iš butų į namus?

Kur aš pirkčiau butą (jei pirkčiau)

NT ekspertas A. Antanavičius dažnai sulaukia klausimo, kur ir kokį būstą pirktų, jei ieškotų būsto sau. Ir atsako: „Tikrai nėra vieno recepto, tinkamo visiems, bet vis dėlto į užduotą klausimą atsakau ir kartu paaiškinu savo pasirinkimo argumentus.“

Pasaulio žvaigždės

Elonas Muskas persistengė

„Tesla“ nėra startuolis. Tai galinga ir ilgus metus veikianti įmonė, turinti lojalių klientų ratą, gerą produktą ir solidžias teorines augimo galimybes. Dėl to šiandien jai reikalingas ne charizmatiškas, o atsakingas ir nuobodus vadovas. Todėl išmesti E. Muską įmonei būtų tik į naudą.

Automobiliai

Renkuosi automobilį, vertindamas kaip investiciją

Kai manęs paprašė parašyti apie automobilius, kurie tiktų šio žurnalo skaitytojui, pirmiausia taip ir pagalvojau – apie Lietuvoje populiariausias markes ir modelius jau prirašyta, tačiau yra automobilių, kurie mūsų šalies žiniasklaidoje minimi retai, todėl dažno pirkėjo yra nepastebėti, nors verti dėmesio.

Eksperto įžvalgos

Finansinė laisvė – galingiausias žmogiškosios laimės veiksnys

Didelė mūsų visuomenės dalis nepatenkinta savo gyvenimu, tai viena svarbiausių emigracijos priežasčių. Ir padėtis nesikeičia net ekonomikai augant. Kodėl taip yra ir ką daryti?

Investavimo alternatyvos

Investicija į retas kolekcines monetas – išskirtinė

Investavimas į tauriuosius metalus ir įvairius kolekcinius objektus – itin aktuali tema šiuolaikinėje nestabilioje pasaulio ekonomikos ir politikos aplinkoje, nes tradicinės investavimo priemonės tampa vis rizikingesnės ir sunkiai įvertinamos.

Investuotojo laisvalaikis

Nardymas – kaip meditacija

„Buvimas gelmėje moko ramybės“, – tvirtina nardymo entuziastas iš Vilniaus, ryšių su visuomene įmonės „Opinio“ įkūrėjas Arūnas Armalis. Ko reikia norint patirti šį malonumą ir kiek tai kainuoja?

Rezultatai

Pensijų fondų rezultatai
Investicinio gyvybės draudimo investavimo krypčių rezultatai
Investicinių fondų rezultatai

Apžvalgos

Žaliavų apžvalga
Pasaulio akcijų rinkų apžvalga
Svarbiausi Baltijos biržos įvykiai
Svarbiausi Europos akcijų rinkos įvykiai
Valiutų apžvalga
Garsios mintys


Kuris 2018 lapkričio mėn. „Investuok“ straipsnis Jums patiko labiausiai?
Apniukusios Europos ekonominės perspektyvos
Insaiderių prekybos strategija
Baltijos padangė niaukiasi
Ką investuotojas gali suprasti iš bendrovės tinklalapio
Meškų ausys obligacijų rinkoje ryškėja
Šiandieniniai namai: maži, bet daug
Kur aš pirkčiau butą (jei pirkčiau)
Elonas Muskas persistengė
Renkuosi automobilį, vertindamas kaip investiciją
Finansinė laisvė – galingiausias žmogiškosios laimės veiksnys
Investicija į retas kolekcines monetas – išskirtinė
Nardymas – kaip meditacija
Rezultatai
Apžvalgos

 (ankstesnės apklausos)

Padovanokite žurnalo prenumeratą!

Knygos investuotojamsPrenumeruokite žurnalą SMS būdu

NASDAQ OMX Baltic
Investuok