Investuok   
Investuok Tapk fanu FACEBOOK'e   

Pasirinkite kokią žurnalo “Investuok” prenumeratą norite dovanoti

43 €

19

11 žurnalo numerių
(07-08 mėn – 1 numeris)

  • 1 seminaras/webinaras
Sutaupote 24
Pirkti
151 €

78

11 žurnalo numerių
(07-08 mėn – 1 numeris)

  • 1 seminaras/webinaras
  • 2018 m. Konferencijų ir seminarų/webinarų abenementas + šių renginių įrašai
Sutaupote 73
Pirkti
60 €

33

11 žurnalo numerių
(07-08 mėn – 1 numeris)

  • 1 seminaras/webinaras
  • knygos "Atsitiktinis klaidžiojimas Volstrite" prenumerata
Sutaupote 27
Pirkti
Daugiau informacijos apie akciją >>>

Sausio žurnale Investuok nr. 1 (119) skaitykite:Viršelio tema

Kur kreipti žvilgsnį 2018 metais?

Racionalus investuotojas 2018 metais turėtų būti itin agresyvus ir itin atsargus. Uždirbti pavyks tik tokiems. Nepakankamai agresyvūs pralauks visą augimą ir neuždirbs nieko. O nepakankamai atsargūs gaus per kepurę, kai dabartinis ciklas pasibaigs.

Kiek truks rinkų kilimas?

Akcijų bulių rinka karaliauja nuo 2009 m., tačiau žaliavos pastaraisiais metais nuvylė investuotojus. Kiek ilgai truks neįprastai ilga akcijų buliaus rinka ir kaip elgtis su obligacijomis? Į kurias turto klases investuoti 2018 m. ir kaip turi atrodyti subalansuotas investicinis portfelis?

Ar tikrai obligacijų rinkos laukia blogi metai?

Prognozuodami mūsų žurnalui, kokie bus prasidedantys metai ir kokia kryptimi turėtų žvelgti investuotojai, mūsų komentatoriai beveik sutartinai tvirtina, kad obligacijos bent jau artimiausioje ateityje nevertos dėmesio. Todėl specialiai paprašėme kitokios nuomonės manydami, kad argumentai bus jums pravartūs.

Vertybinių popierių birža

Rizikuoti ar saugotis?

Suėjo dveji metai mūsų investiciniam žaidimui „Investuoju Europoje ir Amerikoje“. Visi investuotojai uždirbo. Ir visi sutarė, kad pratęsiame virtualų investavimą dar dvejiems metams, nes laikas tikrai įdomus – tiek investuotojams, tiek skaitytojams.

Pasaulio žvaigždės

Iltys – stebuklingas ketvertas

FANG (lietuviškai „iltis“) – būtent tokiu trumpiniu dažniausiai pristatomos 4 žymiausios ir sparčiausiai augančios JAV informacinių technologijų milžinės „Facebook“, „Amazon“, „Netflix“ ir „Alphabet“ („Google“). Šios įmonės iš esmės veda visą IT sektorių, todėl panagrinėkime, kas laukia ketverto šiemet.

Kryptis

Filipinai – Pietryčių Azijos žvaigždė

Jau devynis ketvirčius iš eilės Filipinų ekonomikos metinis augimas viršija 6 %. Tai sparčiausiai auganti Pietryčių Azijos šalis, kuri sulaukia vis daugiau investuotojų dėmesio. Analizuojame, kodėl rinkos dalyviai ypač teigiamai vertina šalies ekonomikos potencialą.

Nekilnojamasis turtas

Butas ar ne butas?

Kai kada nekilnojamojo turto reklamose nurodoma, kad parduodami butai, tačiau nutylima, kokia iš tikrųjų yra siūlomų įsigyti patalpų paskirtis. Aiškinamės, kodėl kaip būstas suplanuotos patalpos kartais vadinamos ne butu, o viešbučiu, kūrybinėmis dirbtuvėmis ar dar kitaip ir kuo tai gresia pirkėjams.

Kas labiausiai uždirbo 5 metų kilimo cikle?

Didžiausiu investicijų prieaugiu džiaugėsi tie, kurie pirko senos statybos butus. Tačiau šiandien tikėtis tolesnio kainų kilimo sudėtinga, tad gerokai svarbesnis tampa ilgaamžiškumo bei tvarumo kriterijus.

Kriptovaliutos

Pagal ką spręsti, ar ICO vertas investuotojo dėmesio?

Skaitmeninėms valiutoms išgyvenant aukso amžių, ICO, arba pirminis žetonų siūlymas, yra įsitvirtinanti tendencija, padedanti lengvai ir moderniai surinkti projektams reikalingų pajamų. Patariame, kaip atpažinti, kurie projektai verti dėmesio, o kurie tik jaukas lengvatikiams.

Investavimo mokesčiai

Naujovės dirbantiems individualiai

Kartu su valstybės biudžetu Seimas priėmė ir kai kuriuos įstatymų pakeitimus, kurie aktualūs savarankišką veiklą vykdantiems asmenims. Analizuojame, kokie pokyčiai labiausiai palies individualiai dirbančius asmenis, ir primename, į ką turėtų atkreipti dėmesį investuotojai.

Investavimo aplinka

Įstatymų pokyčiai 2018 m.

Nenustebkite, jei jūsų finansų tarpininkas, paprašytas daugiau papasakoti apie vieną ar kitą įmonę, tylės kaip vandens į burną prisisėmęs ir, užuot informavęs, paprašys papildomų duomenų apie jus patį. Nes griežtėja rekomendacijų teikimo standartai ir mažėja produktų, kuriuos galima rekomenduoti.

Įžvalgos

2018 m. – neprasti ir įdomūs Lietuvai

Euro zonos ūkis 2017 m. augo sparčiausiai per dešimt metų, panašios plėtros tikimasi dar ir 2018 m. Kokius ekonominio ir politinio gyvenimo reiškinius bus įdomiausia stebėti, taip pat ko derėtų pasisaugoti.


Svarbiausios mokymosi ir darbo Lietuvoje klaidos

Charakteringas mūsų gyvenimo bruožas Lietuvoje šiame amžiuje ir net pastaraisiais metais yra tai, kad daugelio jos piliečių gyvenimo kokybė ne gerėja, o priešingai – blogėja. Mėgstama sakyti, kad taip yra dėl per mažo perskirstymo. Bet kokios yra tikrosios, giluminės priežastys?

NASDAQ Baltijos rinkoje – augimo metai

Praėję metai NASDAQ Baltijos rinkai ir Vilniaus biržai buvo labai geri: nuo metų pradžios iki gruodžio 15 d. indeksas „OMX Baltic Benchmark GI“ pakilo 17,21 %, o indeksas „OMX Vilnius“ – 17,12 %. Apžvelgiame, kurios bendrovės labiausiai prisidėjo prie tokių rezultatų.

Rezultatai

Pensijų fondų rezultatai
Investicinio gyvybės draudimo investavimo krypčių rezultatai
Investicinių fondų rezultatai


Apžvalgos

Pasaulio akcijų rinkų apžvalga
Svarbiausi Baltijos biržos įvykiai
Valiutų apžvalga
Garsios mintys

'Investuok' viršeliai

Kuris 2017 gruodžio mėn. „Investuok“ straipsnis Jums patiko labiausiai?
Kaip praėjo 2017 metai?
Rytų Europos proveržis
„Fonterra“ atėjo su dividendų politika
Investavimo legendų 2017 m. III ketvirčio portfeliai
Ką pakeis naujasis FED vadovas?
„Continental“ ateina į Kauną
2017: kainų lubos pigių paskolų rojuje
Investuoti į žemės sklypus – kaip į bitkoinus?
Grindinis šildymas: vandeniu – taip, elektra per brangu
Investicija į būstą nuomai: ką daryti, kad nuomos pajamos būtų tikrai pasyvios pajamos?
Kur slypi aukso vertė?
Kokia ir už ką taikoma lengvata investicinėms pajamoms?
Įžvalgos
Rezultatai
Apžvalgos

 (ankstesnės apklausos)

Padovanokite žurnalo prenumeratą!

Knygos investuotojamsPrenumeruokite žurnalą SMS būdu

NASDAQ OMX Baltic
Investuok