Tapk fanu FACEBOOK'e
Palaukite...
Prenumeruoju sau
Dovanoju kitam

Užpildykite prenumeratos gavėjo duomenis

Užpildykite dovanos gavėjo duomenis

* ‐ privalomi laukai

Užpildykite savo duomenis

El. bankininkystėje apmokėję už šią prenumeratą dovanai, galėsite iš karto atsispausdinti gražų dovanos sertifikatą.

Jūs pasirinkote

120 €

48


Metinė
prenumerata

11 žurnalo numerių
(07-08 mėn. - 1 numeris)

  • 2020 m. Konferencijų ir seminarų abonementas

    (min. 2 konferencijos ir
    min. 4 seminarai)
Sutaupote 72
Pirkti
Daugiau informacijos apie akciją >>>
Rugsėjo Investuok nr. 9 (151) skaitykite:

Virusas ir rinkos

Ar COVID-19 vakciną kuriančių farmacijos įmonių akcijos vis dar patrauklios investuotojams?

Farmacijos įmonės, kuriančios vakciną nuo COVID-19, per pandemiją investuotojams teikė pozityvius lūkesčius. Išrasti vakciną besivaržančių įmonių akcijos per 2020 m. pirmąjį pusmetį išaugo iki neregėtų aukštumų. Ar smulkiesiems investuotojams verta bandyti įšokti į šį traukinį?

Vertybinių popierių birža

Nuostolių duobė aplyginta

Koronaviruso apdaužytos akcijų rinkos atsitiesė – atsitiesė ir mūsų investuotojų Baltijos biržoje virtualūs portfeliai. Krinta į akis, kad šįkart portfeliai labai mažai keičiami – permainingu metu investuotojai nelinkę blaškytis?

Tarpusavio skolinimas

COVID-19 apnuogino P2P platformų rizikas

Ar dalyvavimas tarpusavio skolinimo platformose yra toks pat rizikingas kaip pasivaikščiojimas po minų lauką? COVID-19 sukelta likvidumo krizė atskleidė, kad kai kurios platformos vis dėlto užmėtė investuotojus minomis. Taigi, su kokiomis rizikomis susiduria investuojantys per P2P platformas?

Viršelio tema

Kaip investuoti į antrąją bangą?

Pirmoji COVID-19 banga daugelį tiek investuotojų, tiek realios ekonomikos dalyvių užklupo netikėtai. Visai kaip žiema kelininkus. Antrajai jau ruošiasi visi. Todėl labai tikėtina, kad ši banga nuneš mažiau investuotojų bei verslininkų. Daugelis turbūt net trina rankomis ir tikisi iš jos uždirbti. Tačiau kaip tai padaryti?

Makroekonomika

Kiek skauda JAV finansų sektoriui?

Koronavirusas palietė visus. Gal išskyrus informacinių technologijų sektorių, visa ekonomika patyrė didžiulį sukrėtimą, akcijos griuvo. Po griūties jos atsitiesė skirtingai. Krinta į akis, kad bankų, kurie yra visos ekonomikos kraujas, akcijos atsigauna itin vangiai. Ką tai pranašauja apie laukiančią ateitį?

Taurieji metalai

Auksas visų laikų aukštumose

Paskutinį pusmetį finansų rinkos trykšta optimizmu. Akcijų indeksai šturmuoja naujas visų laikų aukštumas, vildamiesi, kad pandemijos padariniai ekonomikai bus minimalūs. Nepaisant to, istorines aukštumas pasiekė ir auksas, o tai sufleruoja, kad ne visi investuotojai mato stiprią ekonomiką ateityje. Pastarieji ieško priemonių apsidrausti. Analizuojame, kokią įtaką aukso kainos kilimui turėjo pandemija ir kas galbūt laukia ateityje.

Pasaulio žvaigždės

„Sony“ – ar veteranė vis dar turi parako?

Prieš penkiasdešimt metų debiutavusi Niujorko vertybinių popierių biržoje, „Sony Corporartion“ ilgai buvo tikra žvaigždė. Tačiau naujasis amžius buvo negailestingas – „Sony“ rinkos kapitalizacija nuo 100 mlrd. dol. 2000 m. smuko iki 18 mlrd. 2011 m. Nuo tada prasideda naujoji sėkmės istorija.

Nekilnojamasis turtas

Darbo vieta namuose: į ką verta investuoti?

Vienas iš ryškiausių pandemijos efektų – visi, kas tik galėjo, iš biurų persikėlė dirbti į namus. Ir taip, atrodo, liks ilgam. Tačiau kartu atsirado ir poreikis įsirengti patogią erdvę darbui. Kokia ji turėtų būti, ar verta į tai investuoti ir kaip ją įsirengti, jei bute visai nėra vietos?

Individualių namų kvartalai: civilizacijos link (I)

Kelerius pastaruosius metus augęs individualių gyvenamųjų namų populiarumas ne tik atlaikė karantiną – trauka gyventi užmiestyje vis stiprėja. „Investuok“ aiškinasi, kaip formavosi gyvenamieji kvartalai aplink Vilnių, kodėl buvo kilusi grįžimo į miestą banga ir ko trūksta, kad gyvenimą užmiestyje galėtume vadinti šiuolaikišku.

Investuotojo dienoraštis

Rekordinis JAV akcijų šimtadienis – kas toliau?

Investuotojai iki JAV prezidento rinkimų turėtų būti nusiteikę nemažam pozityvių naujienų pliūpsniui. S&P 500 indekso 4000 punktų scenarijus vis dar išlieka pagrindinis. Ir kodėl JAV akcijų rinka neatspindi realios ekonominės situacijos?

Investavimo ABC

Kaip P2P paskolos mus daro geresniais investuotojais

Jeigu tik pradėjote žengti finansinio išsilavinimo keliu, investavimas gali pasirodyti bauginantis procesas, kuriam reikia daug žinių. Norint sėkmingai investuoti nereikia daug žinių, daug svarbiau išsiugdyti tinkamus investavimo įpročius. O pradėti investuoti galima po truputį.

Automobiliai

Elektrinės svajonės pradeda pildytis?

Dvi lietuviškos kompanijos – mikroautobusų gamintojas „Altas Auto“ ir elektrinių pavarų plėtotojai „Elinta Motors“ – šią vasarą ėmėsi naujo, ambicingo ir itin daug žadančio projekto: pasiūlyti seriją unikalių mažųjų elektrinių autobusų ir užimti kol kas dirvonuojančią Europos rinkos nišą.

Įžvalgos

Rinkų svyravimų metu sunkiausia – susitarti su savimi

Koronaviruso pandemija daro spaudimą finansų rinkoms visame pasaulyje. Tačiau kokią įtaką ji daro jūsų asmeninių investicijų ir pensijų sveikatai ir kaip galite jas apsaugoti?

Atsargus optimizmas dėl darbo rinkos pokyčių

Koronaviruso protrūkis pavasarį sukėlė nemenką žemės drebėjimą darbo rinkoje, tačiau jis buvo gerokai silpnesnis, negu baiminomės iš pradžių. Nors prognozuojame nedarbo augimą metų pabaigoje, tikimės, kad jis pradės mažėti nuo kitų metų pavasario.

Apžvalgos

Fondų ir investicinio gyvybės draudimo rezultatai
Svarbiausi Baltijos biržos įvykiai
Svarbiausi Europos akcijų rinkos įvykiai
Pasaulio akcijų rinkų apžvalga
Žaliavų apžvalga
Valiutų apžvalga
Garsios mintys

'Investuok' viršeliai'Investuok' viršeliai'Investuok' viršeliai
Kuris 2020 rugsėjo mėn. „Investuok“ straipsnis Jums patiko labiausiai?
Ar COVID-19 vakciną kuriančių farmacijos įmonių akcijos vis dar patrauklios investuotojams?
Nuostolių duobė aplyginta
COVID-19 apnuogino P2P platformų rizikas
Kaip investuoti į antrąją bangą?
Kiek skauda JAV finansų sektoriui?
Auksas visų laikų aukštumose
„Sony“ – ar veteranė vis dar turi parako?
Darbo vieta namuose: į ką verta investuoti?
Individualių namų kvartalai: civilizacijos link (I)
Rekordinis JAV akcijų šimtadienis – kas toliau?
Kaip P2P paskolos mus daro geresniais investuotojais
Elektrinės svajonės pradeda pildytis?
Rinkų svyravimų metu sunkiausia – susitarti su savimi
Atsargus optimizmas dėl darbo rinkos pokyčių
Apžvalgos
Garsios mintys

 (ankstesnės apklausos)

Padovanokite žurnalo prenumeratą!

Knygos investuotojamsPrenumeruokite žurnalą SMS būdu

NASDAQ OMX Baltic
Investuok