Tapk fanu FACEBOOK'e
Palaukite...
Prenumeruoju sau
Dovanoju kitam

Užpildykite prenumeratos gavėjo duomenis

Užpildykite dovanos gavėjo duomenis

* ‐ privalomi laukai

Užpildykite savo duomenis

El. bankininkystėje apmokėję už šią prenumeratą dovanai, galėsite iš karto atsispausdinti gražų dovanos sertifikatą.

Jūs pasirinkote

84 €

62


Metinė
prenumerata

11 žurnalo numerių
(07-08 mėn. - 1 numeris)

  • Video mokymų prenumerata

    "Kaip investuoti 2020"
    (mod. T.Marčiulaitis)
Sutaupote 22
Pirkti
Nuotrauka Queen Bee
Daugiau informacijos apie akciją >>>
Liepos-rugpjūčio Investuok nr. 7-8 (149-150) skaitykite:

Virusas ir rinkos

Sidabras – primiršta investicija

Ekonominių neramumų akivaizdoje investuotojai dažnai atsigręžia į auksą. Šį metalą, kaip vertę išsaugantį turtą, renkasi ir valstybių centriniai bankai, ir instituciniai investuotojai. O kitas blizgus metalas sidabras dažnai būna užmirštas. Aptarsiame investavimo į sidabrą būdus, privalumus ir trūkumus.

Požiūris

A. Faktorovičius: grąžinu skolą Lietuvai

Išauginęs iki pasaulinio lygio medicinos prietaisų bendrovę „Viltechmeda“ ir sėkmingai ją pardavęs amerikiečiams, užuot mėgavęsis ramiu turtingo žmogaus gyvenimu, Anatolijus Faktorovičius su partneriais įkūrė rizikos kapitalo fondą „Practica Capital“. „Už viską, ką čia pasiekiau ir uždirbau, esu skolingas Lietuvos bendruomenei, šiai šaliai“, – sako labai paprastai.

Viršelio tema

Ką rodo lenkiantieji indikatoriai?

Rinkos pastaruoju metu itin neramios, kasdien šokinėja aukštyn žemyn, joms apibūdinti atsirado net naujas terminas – kengūrų rinka. Vis dėlto mūsų pareiga lieka ta pati – bandyti prognozuoti, kas laukia investuotojų vasarą. Šįkart tam pasitelkiame lenkiančiuosius ekonominius rodiklius.

Nekilnojamasis turtas

Kitokia kasdienybė „Levandų uoste“

Per kelis pastaruosius mėnesius nemažai žmonių iš naujo atrado sodybas. Tačiau praleisti joje savaitgalius ar kelias savaites ir nuolat gyventi sodyboje – ne tas pats, sako patys tai išbandę Aurelija ir Danas Arlauskai, įsitikinę, kad karantino patirtis ne vieną paskatins keisti gyvenimo būdą.

Nugriauti seniausių sostinės daugiabučių (ne)pavyks

Senus, fiziškai ir morališkai nusidėvėjusius daugiabučius griauti, jų vietoje statyti naujus – tokios idėjos nuolat iškyla svarstant pirmųjų Vilniaus stambiaplokščių gyvenamųjų namų ateitį. „Investuok“ nusprendė išsiaiškinti, kuriuos gyvenamuosius namus galėtų ištikti toks likimas, ir apskritai – ar tai realu?

Vertybinių popierių birža

„Hertz“: prikelta iš mirusiųjų

Per kiekvieną didesnį ekonominį sukrėtimą dalis įmonių bankrutuoja. Tai yra natūrali ir neišvengiama ekonominio ciklo dalis. Bet viruso sukelti traukuliai turi savą specifiką, kurios vienas ryškesnių bruožų – ypatingas smulkiųjų investuotojų aktyvumas. Todėl verta plačiau aptarti „Hertz“ istoriją ir smulkiųjų investuotojų elgseną.

„Warner Music Group“ grįžta į rinką

Stipraus augimo bangą muzikos industrijoje išnaudojanti „Warner Music Group“ po beveik dešimtmečio, birželio 3 d., grįžo į biržą ir pasiūlė dalį savo akcijų įsigyti smulkiesiems investuotojams. Analizuojame, kokios perspektyvos laukia šios įmonės ir jos akcijų.

Pasaulio žvaigždės

„Sveiki atvykę į mūsų namus!“

Nuo jaunuolių bandymo pernuomoti atliekamą kambarį iki nuomos verslo visame pasaulyje. „Airbnb“ sėkmės istorija ir planas dar šiais metais imti platinti savo akcijas viešai. Ko investuotojai gali tikėtis iš pirmaujančios tarptautinės platformos, skirtos trumpalaikei būsto nuomai?

Investavimo ABC

Asmeninių finansų psichologija

Kodėl turėtume nekęsti skolų ir mylėti „Ferrari“ turintį kaimyną? Yra keletas asmeninių savybių, kurios būdingos žmonėms, sėkmingai valdantiems asmeninius finansinius srautus. Apie tai ir pakalbėkime.

Investuotojo dienoraštis

Kartokit kartu su manimi: akcijų kainos gali tik kilti

Apie „Robinhood“ prekeivius, Daveʼą Portnoy ir kodėl tai paskutinis akcijų rinkos ralis šiame cikle. „Nikola Corporation“ verslo pranašumas – gražios vizualizacijos ir kodėl „Teslos“ laukia pelningas II ketvirtis bei pridėjimas prie S&P 500 indekso.

Automobiliai

Automobilių pramonė po viruso: pirkti ar laukti?

Virusas sumaišė daug kortų, tarp jų ir ne vieno piliečio planus pirkti naują automobilį – o jeigu krizė rimtai įsisiūbuos, kas tada? Bet panašu, kad automobilių pasaulio dangų net labiau negu virusas jaukia globalios tendencijos. Tad pabandykime atsirinkti.

Investuotojo laisvalaikis

Už baidares ir nakvynę mokėk, kiek nori

Lietuvoje pirmą kartą vandens turizmo sektoriuje pritaikytas verslo modelis „mokėkite, kiek norite“. Taip originaliai pagalvės savo verslui per karantiną nusprendė ieškoti vienos didžiausių baidarių ir jų įrangos nuomotojų Lietuvoje įmonės „Upių labirintas“ vadovas Povilas Pelanis.

Įžvalgos

Vertės paradoksas: vandens ir deimantų investavimo alternatyvos

Ekonomistų bendruomenėje diskusijas ilgai kėlė vadinamasis vertės paradoksas. Atrodė, kad tai, kas naudinga, reikalinga, būtina ir svarbu, tas turi būti ir vertinga, o kartu ir brangu. Bet buvo akivaizdu, kad šitas principas ne visuomet galioja.

Transporto sektorius: tarp koronaviruso ir Mobilumo paketo girnų

Lietuvoje transporto sektoriaus įtaka šalies BVP yra didžiausia tarp visų Europos Sąjungos (ES) šalių – sektoriuje sukuriama daugiau negu 12 % bendros pridėtinės vertės. Todėl transporto sektoriaus esami ir būsimi pokyčiai labai svarbūs prognozuojant ir visos šalies ekonomikos kryptį ir greitį.

Apžvalgos

Fondų ir investicinio gyvybės draudimo rezultatai
Svarbiausi Baltijos biržos įvykiai
Svarbiausi Europos akcijų rinkos įvykiai
Pasaulio akcijų rinkų apžvalga
Žaliavų apžvalga
Valiutų apžvalga
Garsios mintys

'Investuok' viršeliai'Investuok' viršeliai'Investuok' viršeliai
Kuris 2020 liepos-rugpjūčio mėn. „Investuok“ straipsnis Jums patiko labiausiai?
Sidabras – primiršta investicija
A. Faktorovičius: grąžinu skolą Lietuvai
Ką rodo lenkiantieji indikatoriai?
Kitokia kasdienybė „Levandų uoste“
Nugriauti seniausių sostinės daugiabučių (ne)pavyks
„Hertz“: prikelta iš mirusiųjų
„Warner Music Group“ grįžta į rinką
„Sveiki atvykę į mūsų namus!“
Asmeninių finansų psichologija
Kartokit kartu su manimi: akcijų kainos gali tik kilti
Automobilių pramonė po viruso: pirkti ar laukti?
Už baidares ir nakvynę mokėk, kiek nori
Vertės paradoksas: vandens ir deimantų investavimo alternatyvos
Transporto sektorius: tarp koronaviruso ir Mobilumo paketo girnų
Apžvalgos
Garsios mintys

 (ankstesnės apklausos)

Padovanokite žurnalo prenumeratą!

Knygos investuotojamsPrenumeruokite žurnalą SMS būdu

NASDAQ OMX Baltic
Investuok