Skip to Content

Knygos

Žurnalas „Investuok” leidžia knygas apie investavimą ir pinigų tvarkymą.

Knygos – lengviausias būdas įsisavinti sėkmingiausių investuotojų patirtį.

 

Ieškokite knygynuose

 

 „Jūsų kaimynas milijonierius? Netikėtus turtingųjų paslaptys“

Vieną populiariausių pasaulyje knygų apie tai, kaip tvarkyti šeimos pinigus. Knygoje rasite daug praktiškų idėjų ir patarimų – knygos autoriams atliktas 1000-čio milionierių tyrimas atnešė mokslų dakrato laipsnius.

 

 

 „Praktinė ekonomika“

Knygą kurioje suprantamai parodoma, kaip sudėtingos ekonomikos teorijos veikia realiame gyvenime (autorius - ilgametis „The Economist“ žurnalistas).

 

Ieškokite knygynuose

 

 „Kaip uždirbti iš akcijų“

Williamo O’Neilo knyga „Kaip uždirbti iš akcijų“ – vadovėlis investuotojams, atskleidžiantis konkrečius būdus, kaip susikurti gerovę investuojant į akcijas. Veiksminga W. O’Neilo investavimo strategija CAN SLIM® – patikrintas 7 žingsnių kelias, kaip sumažinti riziką ir padidinti uždarbį, – darė įtaką net kelioms investuotojų kartoms.

Amerikos privačių investuotojų asociacija nuo 1998 metų sausio 1 d. iki 2009 metų gruodžio 31 d. kiekvieną mėnesį realiu laiku vykdė nepriklausomą tyrimą – lygino 50 geriausių investavimo strategijų ir nustatė, kad šioje knygoje detaliai aprašyta W. O‘Neilo CAN SLIM® yra geriausius rezultatus duodanti investavimo strategija.

 

kaip uždirbti iš akcijų

 

„Vėžlių kelias“

Knygoje „Vėžlių kelias“ pirmą kartą aprašoma, kaip vyko realus eksperimentas, kai du labai sėkmingi prekiautojai nuspresndė išbandyti ar tokios pat sėkmės gali pasiekti bet kas. Jie surinko žmonių grupę, mokė juos savo metodų ir davė pinigų mokiniams prekiauti.

Knygoje aprašoma prekybos sistema, kurią naudojo šio realaus eksperimento  dalyviai. Knygos autorius, pasiekęs stulbinančių rezultatų, nuodugniai aprašo patį eksperimentą ir tai, kaip R. Dennisas ir W. Eckhardtas iš įvairiausių visuomenės sluoksnių pakvietė dvidešimt tris paprastus žmones ir vos per dvi mokymo savaites juos pavertė neprilygstamais prekiautojais biržoje.

 Šios knygos autorius – sėkmingiausiai prekiavęs R. Denniso mokinys, eksperimento metu jam uždirbęs daugiau kaip 30 milijonų dolerių. Iš viso eksperimento dalyviai savo mokytojams eksperimento metu uždirbo daugiau nei 100 mln. JAV dolerių.

 

vėžlių kelias knyga

 

„Biržos spekulianto memuarai“

Legendinio investuotojo Jesse‘o Livermore‘o istorija. 

Nors ši knyga parašyta 1923 m., tačiau „Biržos spekulianto memuarai“ iki šiol yra viena populiariausių ir labiausiai rekomenduojamų knygų apie investavimą. Ji patenka ir į daugelio autoritetų sudaromus „kiekvienam investuotojui privalomų knygų“ sąrašus. Jau kelios skaitytojų kartos tvirtina, jog ši knyga jiems davė daugiau supratimo apie biržą ir investuotojų psichologiją nei ilgai kaupta asmeninė patirtis.

Daugelis garsių ir pasaulyje nuolat kartojamų frazių apie investavimą yra iš šios knygos.

Biržos spekulianto memuarai knyga

 

 „Paprastos akcijos ir nepaprasti pelnai“

Knygos autorius Philipas A. Fisheris investuoti didesnius savo pinigus ir valdyti ypač turtingų klientų lėšas pradėjo 1931 m., būdamas 24-erių metų. Šią knygą parašė penkiasdešimties ir ji jam pelnė milžinišką investuotojų ir verslininkų pagarbą. Iki pat mirties 2004 m. jis buvo laikomas įmonių vertinimo genijumi, investavimo į augimo akcijas strategijos pradininku ir žymiausiu investuotoju.

Kai kurių savo klientų lėšas jis valdė iki 89 m. amžiaus (vienu metu jis niekuomet neturėjo daugiau nei 15 klientų), o geriausių savo asmeninio portfelio akcijų, kurios jam uždirbo tūkstančius procentų pelno, ir kurias jis laikė nevieną dešimtmetį, nepardavė iki pat savo mirties.

Ši knyga pripažįstama kaip viena įtakingiausių investavimo knygų, ją vertina ne tik investuotojai ir ekspertai, bet ir žmonės, vadinami investavimo guru. Vorenas Bafetas sakosi joje „pasisėmęs“ 15 proc. savo investavimo strategijos.

Paprastos akcijos ir nepaprasti pelnai knyga

 

Daugiau knygų apie investavimą rasite www.investuok.eu paspaudę nuorodą kairiajame meniu “Investuok knygos”