Tapk fanu FACEBOOK'e
Palaukite...
Prenumeruoju sau
Dovanoju kitam

Užpildykite prenumeratos gavėjo duomenis

Užpildykite dovanos gavėjo duomenis

* ‐ privalomi laukai

Užpildykite savo duomenis

El. bankininkystėje apmokėję už šią prenumeratą dovanai, galėsite iš karto atsispausdinti gražų dovanos sertifikatą.

Jūs pasirinkote

149 €

48


11 žurnalo numerių
(07-08 mėn. - 1 numeris)

  • 3 nemokami numeriai
    (t.y. + 3 mėnesiai. Viso 14 mėnesių)
  • 2 seminarai/ webinarai
  • Mokymai „Nepriklausomai apie investavimą per skolinimo platformas“
    (3 paskaitos internetu,
    veda privatus investuotojas)

Sutaupote 101
Pirkti
Daugiau informacijos apie akciją >>>
Spalio Investuok nr. 10 (152) skaitykite:

Aktualija

„Ignitis grupė“: ko laukti?

„Žaliosios gamybos plėtra mūsų namų rinkose, tarp kurių yra ir Lenkija, yra vienas iš svarbiausių „Ignitis grupės“ prioritetų“, – teigia bendrovės vadovas Darius Maikštėnas. Jo nuomone, tai bendrovės stiprybė ir stabilaus augimo garantas.

Požiūris

Odeta Bložienė piniginės neturi

Paradoksas, bet naujos LRT laidos „Piniginės reikalai“ vedėja piniginės neturi. Tiesa, „Burokėlis ir krapas“ ir „Beatos virtuvė“ bendrovių direktorė ir bendraturtė pinigų turi ir, kitaip nei daugelis Lietuvoje, nemano, kad blogas tonas apie juos kalbėtis. Taip pat ir su savo vaikais.

Viršelio tema

NASDAQ banginis ir kilkės

Vasarą investuotojai džiaugėsi po koronaviruso sukeltos griūties sparčiai atsigaunančiomis rinkomis. O rugpjūtis apstulbino net didžiausius optimistus – tokio indeksų augimo nebuvo ištisus dešimtmečius. Aiškinamės, kas varė indeksus aukštyn ir kokius pavojus tai kelia smulkiesiems investuotojams.

Investavimo alternatyvos

Tvarus ūkininkavimas miškuose

Lietuvos privačių miškų savininkų asociacija Lietuvoje skaičiuoja apie 250 tūkstančių privačių miškų savininkų, kuriems vidutiniškai priklauso 3,4 ha valdos. Sunku tikėtis, kad visi jie turės pakankamai žinių protingai ir darniai juose tvarkytis. Ką verta žinoti?

Vertybinių popierių birža

FAANG+ įtaka pagrindiniams JAV indeksams

Kelios didžiosios Amerikos technologijų bendrovės pastarąjį pusmetį augo nepaprastai sparčiai ir stipriai lėmė ne tik pagrindinių Amerikos, bet ir viso pasaulio akcijų indeksų rezultatus. Todėl norint suvokti rinkos tendencijas verta atidžiau paanalizuoti šį Amerikos rinkos flagmanų šešetuką.

Kodėl įmonės skaido akcijas?

Rugpjūtį dvi didelės ir investuotojų mėgstamos kompanijos suskaidė savo akcijas: „Apple“ susmulkino akcijas į keturias dalis, o vos dešimtmetį biržoje skaičiuojanti „Tesla“ – net į penkias dalis. Kam įmonėms to reikia ir ką tai duoda investuotojams?

Pasaulio žvaigždės

Ilgai buvusi „Intel“ šešėlyje, AMD ima lipti milžinei ant kulnų

Prieš pusšimtį metų keturių fizikų įkurta „Intel“ užsimojo gaminti tai, ko dar niekas pasaulyje nedarė – kompiuterių procesorius. Po metų keli darbuotojai, susipažinę su įmonės planais, pasitraukė ir įkūrė „Advanced Micro Devices“, ši daug metų buvo tiesioginis ne itin reikšmingas konkurentas. Šiandien padėtis pasikeitė iš esmės.

Investavimo ABC

Dividendai: papildomų pajamų planas

Rugsėjį aptarėme portfelio sudarymo ir išskaidymo principus, taip pat ilgalaikį sudėtinių palūkanų efektą jas toliau investuojant. Šįkart aptariame, kaip susikurti pasyvų pajamų šaltinį iš dividendus mokančių akcijų.

Nekilnojamasis turtas

Individualių namų kvartalai: civilizacijos link (II)

Praėjusiame „Investuok“ numeryje prisiminėme, kaip formavosi gyvenamieji kvartalai aplink Vilnių, o šį kartą aiškinamės, kokios paslaugos, reikalingos kasdieniam patogiam gyvenimui, jau ateina į naujuosius kvartalus ir ko vis dar trūksta, kad gyvenimą užmiestyje galėtume vadinti patogiu ir šiuolaikišku.

Birštonas vejasi Druskininkus

Per patį pandemijos įkarštį imta kalbėti, kad vienintelė saugi investicija į nekilnojamąjį turtą lieka kurortai, visur kitur kainos žiauriai kris. Pirkėjų liūdesiui, kainos beveik nekrito; kita vertus, pagyvėjimas kurortų rinkoje aiškiai juntamas. Kadangi vasara baigėsi, pasidairykime kurortuose prie Nemuno, kurie siekia būti gyvi visus metus.

Investuotojo dienoraštis

„Teslos“ baterijų diena ir FED politikos pokyčiai

Kodėl „Teslos“ baterijų diena tapo pačiu reikšmingiausiu įvykiu įmonės istorijoje? Ir kokia ta pagrindinė priežastis, kodėl „Teslos“ akcijos nebuvo pridėtos prie S&P 500 indekso? JAV centrinis bankas keičia savo politikos tikslus. Kiek tai reikšminga?

Investuotojo laisvalaikis

Žygeiviai Lietuvoje ieško savo kalnų

Koronavirusas sumaišė ne tik darbines daugelio žmonių kortas, bet ir laisvalaikio pomėgius bei galimybes. Taip paprastai kaip anksčiau nebenusitrenksi į kelių dienų žygį po tolimus kalnus pėsčiomis, tik su kuprine ant pečių. Kaip užkietėję žygeiviai ieško adrenalino Lietuvoje?

Automobiliai

Lietuviško oldtimetrių pasaulio revoliucija

Garsusis prancūzų rašytojas ir romano meistras Honoré de Balzacas kadaise pareiškė, kad „pomėgis kolekcionuoti – pirmoji proto sutrikimo pakopa“. Šiandien galima tik spėlioti, kokiomis aplinkybėmis gimė ši sentencija, tačiau kalbant apie istorinius automobilius tai – šimtaprocentinė tiesa.

Įžvalgos

Apie investuotojų pagundas

Kaip norėčiau žurnale „Investuok“ parašyti, kad akcijų rinkos išprotėjo ir yra pervertintos, ir kad iškart, kai tik numeris pasieks skaitytojus, jos pradėtų kristi. Tapčiau pasaulinio lygio žvaigžde ir turėčiau aiškiai dokumentuotą įrodymą, kad išpranašavau krizę.

Baltarusija: po trumpalaikių nuostolių grėsme slepiasi ilgalaikės naudos svajonė

2014 metų įvykiai, kai Rusija uždraudė daugelio maisto gaminių iš Lietuvos importą, parodė, kad tokios krizės yra gera proga lietuvių eksportuotojams nukreipti eksportą į kitas rinkas. Kokių nuostolių ir naudų tikėtis šį kartą?

Apžvalgos

Fondų ir investicinio gyvybės draudimo rezultatai
Svarbiausi Baltijos biržos įvykiai
Svarbiausi Europos akcijų rinkos įvykiai
Pasaulio akcijų rinkų apžvalga
Žaliavų apžvalga
Valiutų apžvalga
Garsios mintys

'Investuok' viršeliai'Investuok' viršeliai'Investuok' viršeliai
Kuris 2020 spalio mėn. „Investuok“ straipsnis Jums patiko labiausiai?
„Ignitis grupė“: ko laukti?
Odeta Bložienė piniginės neturi
NASDAQ banginis ir kilkės
Tvarus ūkininkavimas miškuose
FAANG+ įtaka pagrindiniams JAV indeksams
Kodėl įmonės skaido akcijas?
Ilgai buvusi „Intel“ šešėlyje, AMD ima lipti milžinei ant kulnų
Dividendai: papildomų pajamų planas
Individualių namų kvartalai: civilizacijos link (II)
Birštonas vejasi Druskininkus
„Teslos“ baterijų diena ir FED politikos pokyčiai
Žygeiviai Lietuvoje ieško savo kalnų
Lietuviško oldtimetrių pasaulio revoliucija
Apie investuotojų pagundas
Baltarusija: po trumpalaikių nuostolių grėsme slepiasi ilgalaikės naudos svajonė
Apžvalgos
Garsios mintys

 (ankstesnės apklausos)

Padovanokite žurnalo prenumeratą!Prenumeruokite žurnalą SMS būdu

NASDAQ OMX Baltic
Investuok